Now Foods Women's Probiotic (20 miliardy) 50 kapslí

Now Foods Women's Probiotic (20 miliardy) 50 kapslí
Spotřebujte do: 2023-04
497,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu
  • Podporuje vaginální zdraví
  • Snižuje občasné nadýmání

NOW ® Women Probiotic byl speciálně vytvořen s použitím tří klinicky testovaných probiotických kmenů pro podporu zdraví žen v každém stadiu života. * Tento produkt obsahuje L. rhamnosus HN001 a L. acidophilus La-14, u kterých bylo prokázáno, že kolonizují vaginální trakt a pomáhají k udržení zdravého vaginálního pH při perorálním podání. * Oba kmeny B. lactis HN019 a HN001 mohou pomáhat podporovat zdravé fungování imunitního systému u těhotných a kojících žen. * HN019 také podporuje pravidelnost gastrointestinálního traktu a snižuje občasný plyn a nadýmání. také podporují zdravé a vyvážené fungování imunitního systému u žen všech věkových skupin.

Doplněk stravy

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
Směs probiotických bakterií (20 miliard CFU): Bifidobacterium lactis (HN019), Lactobacillus acidophilus (La-14), Lactobacillus rhamnosus (HN001) 139 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

mikrokrystalická celulóza, hypromelóza (celulózová tobolka), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsle denně.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / kojíte, užíváte léky (zejména léky potlačující imunitu) nebo máte zdravotní stav (zejména pokud je narušen imunitní systém).

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-2906
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel