Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam
Swanson Undecylenic Acid 60 kapslí
Spotřebujte do2024-03

Swanson Undecylenic Acid 60 kapslí

Velikost
160,00 kč
hrubý / ks.
Nejnižší cena produktu za 30 dní před slevou:
Produkt je nedostupný
Produkt je nedostupný
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování

Doplněk stravy

  • Silná podpora vašeho interního ekosystému
  • Podporuje wellness GI traktu
  • Dodává se v DRcaps® pro optimální účinnost

Chraňte své vnitřní prostředí pomocí silné ochrany kyseliny undecylenové. Nenasycená mastná kyselina produkovaná vakuovou destilací ricinového oleje, Undecylenic Acid poskytuje jedinečně účinnou podporu zdravého vnitřního ekosystému. Ve skutečnosti, z mnoha mastných kyselin, u kterých bylo prokázáno, že mají pozitivní vliv na flóru GI traktu, má kyselina undecylenová největší účinnost, odhaduje se, že je šestkrát účinnější než kyselina kaprylová.

Kyselina undecylenová je tak jedinečně účinná ve srovnání s kyselinou kaprylovou a jinými mastnými kyselinami, je její jedinečné chemické složení. Ochranná síla mastných kyselin do značné míry závisí na počtu atomů uhlíku, které jejich molekuly obsahují. Obecně platí, že čím více atomů uhlíku mají, tím účinnější jsou, dokud nedosáhnou prahu jedenácti atomů uhlíku, a potom špatná rozpustnost má tendenci snižovat jejich ochranné schopnosti. Jako nenasycené mastné kyseliny jedenáct-uhlík (C 11 H 20 O 2), Kyselina undecylenová sedí přímo na prahu maximální účinnosti pro dietní mastné kyseliny. Ve formě vápenaté soli (undecylenát vápenatý) může být ještě účinnější, protože může být použit při vyšších příjmech, aniž by dráždil sliznice v trávicím traktu. Avšak undecylenát vápenatý funguje nejlépe, když dosáhne dolního GI traktu při mírně kyselé hodnotě pH, takže by měl být kombinován s mírnou kyselinou ve formě s opožděným uvolňováním, která ji bezpečně dodává na cílové místo. Kyselina Swanson Premium undecylenic Acid kombinuje undecylenát vápenatý s hydrochloridem betainu v pokročilých DRcaps®, které jsou určeny k uvolňování v dolním gastrointestinálním traktu.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
Undecylenate vápenatý 200 mg
Betaine HCl (betaine hydrochloride) 100 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Rýžové otruby, rostlinná tobolka (hypromelóza, gellanová guma), oxid křemičitý, stearát hořečnatý.

Dávkování:

Jako doplněk výživy užívejte 1 kapsle 1 až 2 krát denně s jídlem a vodou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Výrobce:

Swanson Health Products P.O. Box 2803 Fargo, 58108 USA

Symbol
SW1655
Kód produktu
087614116556
Potřebuješ pomoc? Máte nějaký dotaz?Zeptejte se a my vám okamžitě odpovíme a zveřejníme ty nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Zeptejte se na produkt
Pokud pro vás výše uvedený popis nestačí, zašlete nám svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje jsou zpracovány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jejich odesláním příjímáte jeho ustanovení.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii do produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel