Now Foods Alpha GPC 300 mg 60 kapslí

Now Foods Alpha GPC 300 mg 60 kapslí
Spotřebujte do: 2024-09
680,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Biologicky dostupný zdroj cholinu
  • Podporuje duševní bystrost

Alpha GPC je přirozený fyziologický prekurzor acetylcholinu, neurotransmiteru, který se podílí na paměti a dalších kognitivních funkcích.* Alpha GPC je biologicky dostupnější než jiné formy cholinu a je známo, že prochází hematoencefalickou bariérou. V mozku a dalších nervových tkáních se Alpha GPC stává složkou buněčných membrán.* Klinické studie prokázaly, že suplementace Alpha GPC může podpořit syntézu acetylcholinu v mozku.* Tímto způsobem pomáhá podporovat normální kognitivní funkce a duševní bystrost.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 2 kapsle
Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin) 600 mg

Další složky:

Celulóza (kapsle), celulózový prášek, oxid křemičitý, kyselina stearová (rostlinný zdroj) a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Dávkování:

Užívejte 2 kapsle 2 krát denně s jídlem. Nejlepší, když se vezme brzy ráno.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem před použitím.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-3085
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel