Now Foods Betaine HCl 648 mg 120 kapslí

Now Foods Betaine HCl 648 mg 120 kapslí
Novinky
Spotřebujte do: 2024-05
419,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • 648 mg Betain
  • Vegetariánská formule

NOW ® Betaine HCl je formulován tak, aby podporoval správné trávicí podmínky v žaludku.* Kyselina chlorovodíková (HCl) se normálně vyrábí v žaludku, kde pomáhá trávení bílkovin aktivací pepsinu, pomáhá udržovat zdravou rovnováhu střevní flóry a stimuluje uvolňování střevních enzymů.* Pepsin je proteáza produkovaná v žaludku, která částečně rozkládá bílkoviny v potravinách.* Produkce HCl má tendenci s věkem klesat, takže doplnění HCl a pepsinem může přispět k udržení normální trávicí funkce.* Tento produkt používá vegetariánská kyselinou stabilní proteáza s aktivitou ekvivalentní aktivitě zvířecího pepsinu.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle
Betain HCl 648 mg
Protein stabilní v kyselině (150 SAPU*)(houbový pepsin z Aspergillus niger) 150 mg
SAPU* jednotka enzymatické aktivity kyselé proteázy

Další složky:

Hypromelóza (celulózová tobolka), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), mikrokrystalická celulóza a oxid křemičitý.

Dávkování:

1 kapsle 1 do 3 krat denne. Neužívejte na prázdný žaludek.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže (zejména kyselý reflux). Neužívejte, pokud máte žaludeční nebo dvanáctníkové vředy.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-2938
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel