Now Foods Albion Chelát Železitý 18 mg 120 kapslí

Now Foods Albion Chelát Železitý 18 mg 120 kapslí
Spotřebujte do: 2024-05, 2024-06, 2024-08
183,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu
  • Ferrochel ® Iron Bisglycinate
  • Jemný a nevolný

Železo je základní minerál, který hraje ústřední roli ve výrobě energie, imunitním systému a neurologickém zdraví. Železo je základní složkou hemoglobinu, molekuly, která přenáší kyslík do buněk těla a myoglobin, který váže kyslík používaný v svalové tkáně. nyní používá Ferrochel ® Iron bisglycinát která klinicky prokázaný lepší absorpci a je dobře tolerována, protože je jemný a non-konstipačního.

Doplněk stravy

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
Železo (Ferrochel®)(od železného bisglycinátu) 18 mg (128)
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Rýžová mouka, hypromelóza (celulózová tobolka), kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsle denně s jídlem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem.

Náhodné předávkování přípravků obsahujících železo je hlavní příčinou fatální otravy u dětí mladších 6 let. Uchovávejte tento produkt mimo dosah dětí. V případě náhodného předávkování volejte ihned lékaře nebo toxikologické středisko.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-1443
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel