Now Foods L-Threonát Hořečnatý Magtein 90 kapslí

Now Foods L-Threonát Hořečnatý Magtein 90 kapslí
Spotřebujte do: 2023-07, 2023-09
789,00 kč
732,00 kč
/ ks. hrubý
Zachraňuješ. 7% (57,00 kč).
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu
  • L-threonát hořečnatý
  • Podporuje paměť a učení
  • Podporuje zdraví mozku

Hořčík (Mg) je základní minerál, který je nejlépe známý pro svou roli ve funkci kostí a nervového systému. * Nedávný výzkum ukázal, že je také rozhodující pro normální zdraví mozku a normální kognitivní funkce udržováním hustoty a stability neuronálních synapsí. , většina forem Mg není snadno absorbována do nervového systému. * Magtein ™ je patentovaná forma Mg, která snadno prochází hematoencefalickou bariérou pro využití v mozku. * Laboratorní studie naznačují, že Magtein ™ podporuje zdraví mozku a může usnadnit učení a paměť, stejně jako uvolněná nálada.

Doplněk stravy

Denní dávka obsahuje: hmot./ 3 kapsle (% DRHP*)
Hořčík (od 2 000 mg Magtein™ Magnesium-L-Threonát) 144 mg (39)
Magtein™ (L-Threonát hořečnatý) 2000 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Hypromelóza (celulózová tobolka), rýžová mouka, kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Dávkování:

Užívejte 3 kapsle denně v rozdělených dávkách (vezměte 1 kapsle během dne, nejlépe do poledne a 2 kapsle jednu hodinu před spaním).

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Stejně jako jiné hořčíkové produkty může Magtein ™ zpočátku vyvolat ospalost, ospalost nebo bolesti hlavy. Pokud podmínky přetrvávají déle než jeden týden, snižte dávkování, poraďte se s lékařem nebo přerušte používání. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-2390
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel