Now Foods CLA 800 mg 90 kapslí

Now Foods CLA 800 mg 90 kapslí
Spotřebujte do: 2023-12, 2024-03
Baleni: 90 kapslí
Baleni:
90 kapslí
315,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Ze světlicového oleje bez GMO

CLA (konjugovaná kyselina linolová) je třída mastných kyselin produkovaných zvířaty, která se přirozeně nachází v hovězím a mléčných výrobcích. Ačkoli CLA hraje důležitou roli v řadě buněčných metabolických procesů, lidé nejsou schopni produkovat CLA, a proto jej mohou získat pouze ze stravy.* Protože CLA je obecně hojnější u pasoucích se zvířat, změny v zemědělských postupech vedly k menšímu CLA v našich potravinách, což snižuje její dostupnost v moderní stravě. Proto se pro dosažení optimálních účinků doporučuje použití doplňku CLA k získání žádoucích hladin CLA.* NOW® CLA je odvozen od světlicového oleje bez GMO a dodává 800 mg CLA na softgel.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 3 kapsle
Světlicový olej bez GMO (semeno) 3000 mg
Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 2400 mg

Další složky:

Kapsle [hovězí želatina (bez BSE), glycerol, voda, organické karamelové barvivo].

Dávkování:

Užívejte 3 kapsle denně s jídlem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-1727
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel