Now Foods Magnesium Malate (Malát Hořčíku) 1000 mg 180 tablet

Now Foods Magnesium Malate (Malát Hořčíku) 1000 mg 180 tablet
Spotřebujte do: 2026-11
438,00 kč
355,00 kč
/ ks. hrubý
Zachraňuješ. 19% (83,00 kč).
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu
  • 115 mg elementárního hořčíku

Hořčík je minerál, který je rozhodující pro produkci energie a metabolismus, svalovou kontrakci, přenos nervových impulsů a mineralizaci kostí. * Je to požadovaný kofaktor pro odhadovaných 300 enzymů. * Mezi reakce katalyzované těmito enzymy patří syntéza mastných kyselin, syntéza proteinů a metabolismus glukózy. * Malát je důležitý meziprodukt Krebsova cyklu, což naznačuje, že se jedná o důležitou molekulu při výrobě buněčné energie odvozené od uhlohydrátů

Doplněk stravy

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 tableta (% DRHP*)
Hořčík (od 1 000 mg malátu hořečnatého) 115 mg (31)
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Hydroxypropylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj), sodná sůl kroskarmelosy, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a vegetariánský povlak.

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu 3 krat denně, nejlépe s jídlem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-1300
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel