Now Foods Taurin Double Strength 1000 mg 100 veg kapslí

Now Foods Taurin Double Strength 1000 mg 100 veg kapslí
Spotřebujte do: 2024-07
Baleni: 100 kapslí
Baleni:
100 kapslí
257,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Zdravá vizuální funkce

Taurin je podmíněně esenciální aminokyselina, která se nepoužívá pro syntézu proteinů, ale nachází se hlavně ve většině tkání, zejména v nervovém systému. * Funguje ve tkáních tím, že stabilizuje buněčné membrány, napomáhá transportu draslíku, sodíku, vápníku a hořčík dovnitř a ven z buněk. * Taurin pomáhá vytvářet a regulovat nervové impulzy a pomůcky při udržování rovnováhy tekutin; to je také používáno tělem ve vizuálních cestách, stejně jako v mozku a nervovém systému, kde pracuje společně s glycinem a GABA jako neurotransmiter. * Tento produkt má dvojnásobek taurinu (1 000 mg) než v našem běžném přípravku (500 mg).

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
Taurin (volná forma) 1000 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Taurin, kapsle: celulóza, protispékavé látky: kyselina stearová (rostlinný zdroj).

Dávkování:

1 kapsle 1 až 2 krát denně se šťávou nebo vodou, nejlépe mezi jídly.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky (včetně antihypertenzních a diuretických léků) nebo máte zdravotní stav (včetně hypotenze).

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-0142
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel