Now Foods Chitosan 500 mg + Chrom 120 kapslí

Now Foods Chitosan 500 mg + Chrom 120 kapslí
Spotřebujte do: 2024-08
Baleni: 120 kapslí
Baleni:
120 kapslí
383,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Super absorbující tuk
  • Podporuje hladiny cholesterolu již ve zdravém rozmezí

Chitosan je polysacharid odvozený ze schránek korýšů, které se mohou vázat na tuku a cholesterolu v zažívacím traktu a pomáhá udržovat hladinu cholesterolu v krvi již v rámci zdravého rozmezí. * NYNÍ ® Chitosan je k dispozici LipoSan ULTRA ® , jedinečný tvar s vysokou hustotou chitosanu této při laboratorní zkoušce, se váže až pětkrát více tuku než konvenční chitosanu. * klinická studie prokázala, že LipoSan ULTRA ® může pomoci při podpoře zdravé tělesné hmotnosti. * Chrom, minerální nezbytný pro normální metabolismus glukózy, byla zahrnuta do vyplňte tento vzorec.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 3 kapsle (% DRHP*)
Chrom (chelat TRAACS®) 300 mg (1500)
Chitosan (LipoSan ULTRA®) 1500 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Chitosan, chrom, kapsle: hypromelóza, protispékavé látky: kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý. Obsahuje měkkýše (krevety).

Dávkování:

3 kapsle těsně před 2 hlavními jídly dne. Nepoužívejte přípravek 4 hodiny před a po užití vitaminů rozpustných v tucích (tj. A, D, E, K) a jakýchkoli léků. Užívejte ve spojení s rozumnou stravou a cvičebním programem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Nepoužívejte, pokud je alergický na měkkýše. Nepoužívat těhotné nebo kojící ženy. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-2025
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel