Swanson PQQ (Pyrrolo-chinolin Chinon) 20 mg 30 kapslí

  • Swanson PQQ (Pyrrolo-chinolin Chinon) 20 mg 30 kapslí
Kód produktu:SWU818
Spotřebujte do: 2022-01
291,00 kč
/ ks.

Jednoduché vrácení zboží

Nakupte a klidně si jej ověřte doma. V průběhu 14 dnů můžete zboží vrátit bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dnů pro vrácení zboží
Nejdůležitější je Vaše spokojenost z nákupu. Objednané zboží můžete vrátit do 14dnů bez udání důvodu.
Bez stresu a obav
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Jednoduché vracení zboží
Všechny vratky v našem obchodě jsou obsluhovány jednoduchým zprostředkovatelem pro vrácení zboží, což vám dává možnost vrátit zboží.

Doplněk stravy

  • Výhody PQQ zahrnují podporu zdravé mitochondriální struktury a funkce, které pomáhají udržovat zdravé duševní funkce
  • Klinický výzkum ukazuje, že PQQ může dobře chránit zdraví mozku do pokročilých let
  • Podporuje zdravou strukturu a funkci mitochondrií, energetických center buněk

PQQ (pyrrolochinolin chinon), který je k dispozici od společnosti Swanson Health Products, je relativně nově objevenou vitamínovou výživou související s rodinou vitamínů B. Tato sloučenina nalezená v řadě zdravých potravin vykazuje antioxidační aktivitu a neuroprotektivní účinky, díky kterým je ideální pro kognitivní podporu. Studie naznačují, že PQQ podporuje zdravou mitochondriální strukturu a funkci, které pomáhají udržovat zdravé mentální funkce, jako je vzpomínka, paměť a poznání, jak stárneme.

Bylo prokázáno, že PQQ je nejméně 100krát účinnější než vitamín C a všechny dosud testované fenolové sloučeniny s redoxním cyklováním. 1PQQ se vyskytuje v fazole, bramborách, petrželce, zeleném čaji a fermentovaných potravinách a nachází se také v poměrně velkém množství v lidském mateřském mléce. V těle je PQQ koncentrován v životně důležitých orgánech, které vyžadují vysoké množství energie pro optimální výkon - orgány jako mozek a srdce. Není divu, že PQQ je aktivní v buněčných mitochondriích, energetických centrech buněk. To má hlavní důsledky pro zdraví mozku, zdraví nervového systému a potenciálně další systémy, struktury a funkce v celém těle, protože také vykazuje antioxidační aktivitu, neuroprotektivní účinek a kognitivní přínosy. Šířka potenciálních výhod PQQ není nic jiného než úžasná. Bylo popsáno, že PQQ kombinuje některé z nejlepších chemických vlastností vitamínů C, B-2 a B-6 (redukční potenciál, redoxní reakce a karbonylová reaktivita,2 Tímto způsobem je PQQ schopen působit přímo jako antioxidant a poté být recyklován glutathionem zpět do aktivní formy, čímž podstatně rozšiřuje své antioxidační schopnosti.

Současný výzkum PQQ zkoumá, jak může konkrétně prospět zdraví mozku, protože vědci věří, že mozek je nejvíce ohrožen poklesem mitochondriálních funkcí. Ve výzkumu bylo prokázáno, že PQQ podporuje zdravé mitochondrie a také něco, co se nazývá nervový růstový faktor, který je nezbytný pro růst a udržování zdravých neuronů a větvení nervových buněk. To znamená, že PQQ se může ukázat jako užitečný při udržování zdravé funkce mozku v našich pokročilých letech.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
PQQ (disodná sůl pyrrolo-chinolin chinon) 20 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

PQQ, plnidlo: rýžová mouka, kapsle: hypromelóza, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Dávkování:

Jako doplněk stravy si vezměte jednu zeleninovou tobolku denně s vodou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Pouze pro dospělé. Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento nebo jakýkoli přípravek používat.

Výrobce:

Swanson Health Products P.O. Box 2803 Fargo, 58108 USA

Dotaz na výrobek

Pokud výše uvedený popis nestačí, pošlete nám prosím svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Odpovíme Vám co nejdříve.

Vaše osobní údaje budou zpracovány na základě Ochrana osobních údajů. Odesláním těchto údajů přijímáte jeho ustanovení.

Pole označená hvězdičkou jsou povinné
Hodnocení naších zákazníků
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Souhlasím
pixel