Now Foods Glycin Pudr 454 g

Now Foods Glycin Pudr 454 g
Novinky
Spotřebujte do: 2024-06
432,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Podporuje klidný spánek
  • Podpora nervového systému

Glycin je nejmenší a nejjednodušší aminokyselina, díky čemuž je univerzální pro použití v široké škále funkcí. Glycin je nezbytný pro produkci glutathionu, DNA, kreatinu, žluči, hemoglobinu a většiny proteinů.* Pomáhá také podporovat ukládání glykogenu, čímž činí glukózu snadno dostupnou pro výrobu energie.* Glycin také funguje jako uklidňující neurotransmiter v mozku , kde usnadňuje nervové impulsy a je důležitý pro udržení zdravého spánku.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1/4 zarovnané čajové lžičky (1 g)
Glycin (volná forma) 1000 mg

Další složky:

Žádné.

Dávkování:

Užívejte 1/4 zarovnané čajové lžičky 1 až 3 krát denně s džusem nebo vodou, nejlépe nalačno.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem před použitím.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-0225
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel