Now Foods Taurin Pudr 227 g

Now Foods Taurin Pudr 227 g
Novinky
Spotřebujte do: 2024-03
297,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Zdravá zraková funkce

Taurin je podmíněně esenciální aminokyselina, která se nevyužívá pro syntézu bílkovin, ale nachází se hlavně volně ve většině tkání, zejména v nervovém systému.* Funguje ve tkáních tak, že stabilizuje buněčné membrány a napomáhá transportu draslíku, sodíku, vápníku a hořčík uvnitř a ven z buněk.* Taurin pomáhá vytvářet a regulovat nervové impulsy a podporuje udržení normální rovnováhy tekutin; je také tělem využíván ve zrakových drahách a také v mozku a nervovém systému, kde působí společně s glycinem a GABA jako neurotransmiter.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1/4 zarovnané čajové lžičky (1 g)
Taurin (volná forma) 1000 mg

Další složky:

Žádné.

Dávkování:

Užívejte 1/4 zarovnané čajové lžičky 1 až 2krát denně s džusem nebo vodou, nejlépe mezi jídly.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem před použitím.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-0260
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel