Now Foods Inositol Pudr 113 g

Now Foods Inositol Pudr 113 g
Novinky
Baleni: 113 g
Spotřebujte do: 2025-05, 2025-08
Baleni:
113 g
299,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Podporuje zdravou funkci membrán
  • Forma myo-inositolu

Inositol je neesenciálním členem rodiny B-Complex s dietními zdroji ze živočišných i rostlinných potravin. Forma inositolu použitá v tomto produktu je Myo-inositol, nejhojnější forma této živiny. Inositol se nachází ve všech buněčných membránách, s nejvyššími koncentracemi v mozku a centrálním nervovém systému, kde hraje důležitou roli v signalizaci neurotransmiterů.* Inositol je také důležitý pro správné působení inzulínu, metabolismus lipidů a pro udržení buněčná rovnováha vápníku.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1/4 zarovnané čajové lžičky (730 mg)
Inositolový prášek 730 mg

Další složky:

Žádný.

Dávkování:

Užívejte 1/4 zarovnané čajové lžičky denně rozpuštěné ve vodě nebo jiném vhodném nápoji.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem před použitím.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-0527
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel