Now Foods Aloe Vera 118 ml kapky

Now Foods Aloe Vera 118 ml kapky
Novinky
Spotřebujte do: 2023-12
205,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Příjemná ochutnávka

Tento koncentrát Aloe Vera je vyroben z listů aloe, které jsou omyty, dezinfikovány a rozřezány ručně na získání nejčistšího a nejoptimálnějšího produktu. Tento koncentrát 40: 1 má přirozeně se vyskytující polysacharidy, které zaručují autentickou silnou Aloe Vera.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1/8 lžičky (0,5 ml)
Organický Aloe Vera ((koncentrát 40: 1)list) 0,5 ml

Další složky:

Organický koncentrát aloe vera (list)(40: 1), sorbát draselný (jako konzervační látka), kyselina citrónová, kyselina askorbová, benzoát sodný (jako konzervační látka).

Dávkování:

1/8 čajové lžičky tohoto příjemně chutnajícího koncentrátu denně.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-3030
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel