Now Foods Acetyl L-Karnitin (ALC) Pudr 85 g

Now Foods Acetyl L-Karnitin (ALC) Pudr 85 g
Novinky
Spotřebujte do: 2024-02
498,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Čistý prášek
  • Transportuje mastné kyseliny
  • Zvyšuje buněčnou energii

Acetyl-L-karnitin (ALC) je modifikovaná aminokyselina, která podporuje produkci buněčné energie tím, že pomáhá při transportu tuku do mitochondrií, kde se přeměňuje na ATP (buněčné palivo).* ALC je vysoce biologicky dostupná forma karnitinu, která dokáže překračuje hematoencefalickou bariéru, kde pomáhá neutralizovat volné radikály, podporuje mitochondriální funkce a pomáhá udržovat normální aktivitu neurotransmiterů.* Klinické studie naznačují, že ALC pomáhá udržovat optimální neurologické zdraví.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1/2 čajové lžičky (přibližně 1,5 g)
Acetyl-L-karnitin (od 1500 mg acetyl-L-karnitinu HCl) 1240 mg

Dávkování:

1/2 čajové lžičky (přibližně 1,5 g) 1 až 2krát denně podle potřeby.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-0208
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel