Now Foods Prebiotická vláknina s Fibersol-2 Pudr 340 g

Now Foods Prebiotická vláknina s Fibersol-2 Pudr 340 g
Spotřebujte do: 2023-03
325,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Čistý prášek
  • Vynikající zdroj vlákniny
  • Udržuje pravidelnost

Fibersol®-2 je rozpustná vláknina bez chuti získaná z kukuřice bez GMO, která může pomoci zvládnout hlad a navodit pocit sytosti až dvě hodiny po typickém jídle u zdravých dospělých a zároveň pomáhá udržovat zdravou a normální hladinu glukózy.* Fibersol®-2 také působí jako prebiotická vláknina, která může pomoci vyživovat střevní flóru a udržovat zdravé prostředí střevního traktu.* NOW® Prebiotická vláknina s Fibersol®-2 se rychle rozpouští ve vodě nebo ve vašem oblíbeném nápoji a představuje pohodlný a účinný způsob, jak pomáhají udržovat pravidelnost.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 2 ploché lžíce (12 g)
Vláknina 11 g
Fibersol®-2 (Maltodextrin odolný vůči trávení) 12 g

Dávkování:

2 ploché lžíce (12 g) s 200 ml vody nebo jiného nápoje k doplnění jídla.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-5907
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel