Now Foods Psyllium Husk 500 mg 200 kapslí

Now Foods Psyllium Husk 500 mg 200 kapslí
Novinky
Spotřebujte do: 2025-07, 2025-08
257,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Přírodní rozpustná vláknina
  • Pomáhá udržovat pravidelnost

Průzkumy ukázaly, že obsah vlákniny v americké stravě je obvykle asi polovina vládou doporučovaných úrovní. Psyllium plevy mohou být pohodlným způsobem, jak zvýšit příjem vlákniny.* Psyllium má schopnost bobtnat až 50násobek svého původního objemu, když se přidá do tekutiny. Tato směsná akce může hrát důležitou roli při udržování pravidelnosti a gastrointestinálního zdraví.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 3 kapsle
Vláknina (z Psyllium Husk) 1100 mg
Organický prášek z Psyllium Husk (slupka/semeno) 1500 mg

Další složky:

Hypromelóza (celulózová tobolka) a kyselina stearová (rostlinný zdroj).

Dávkování:

3 kapsle s 200 ml vodu nebo džusu, 2 až 3krát denně.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem. Tento přípravek zapijte alespoň plnou sklenicí tekutiny. Užívání tohoto produktu bez dostatečného množství tekutiny může způsobit udušení. Neužívejte tento přípravek, pokud máte potíže s polykáním.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-5970
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel