Swanson Graviola 530 mg 60 kapslí

  • Swanson Graviola, příprava s Annonou muricata, bohatá na vitamíny a minerály. Značka Swansona neustále dodává produkty nejvyšší kvality od roku 1969.
Swanson Graviola 530 mg 60 kapslí
Spotřebujte do: 2023-10, 2023-11
132,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
Graviola Leaf (Annona muricata) 530 mg (*)
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

želatina, rýžové otruby, směs z rýžového extraktu, silika.

Dávkování:

Jako doplněk stravy si vezměte jednu kapsli denně s vodou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud užíváte léky na krevní tlak nebo přípravky, které zvyšují hladinu ATP (CoQ10), poraďte se s lékařem před použitím. Pokud tento produkt užíváte déle než 30 dnů, doporučuje se doplnit probiotika a trávicí enzymy. Dlouhodobé a / nebo nadměrné používání může vést ke změnám neurologických funkcí. Pokud dojde k jakýmkoli změnám v neurologické funkci, okamžitě přerušte používání.

Výrobce:

Swanson Health Products P.O. Box 2803 Fargo, 58108 USA

Kód produktu
SW1767
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel