Now Foods Včelí Pyl (Bee Pollen) 500 mg 100 kapslí

Now Foods Včelí Pyl (Bee Pollen) 500 mg 100 kapslí
Spotřebujte do: 2022-11
182,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Přírodní včelí pyl

Pyl je hlavním zdrojem potravy včel a je koncentrován v bioaktivních rostlinných sloučeninách a živinách. Včelí pyl je jemný práškovitý materiál, který produkují včely medonosné z květních pylů smíchaných s nektarem a včelími sekrety. V dávných dobách lidé na celém světě používali včelí pyl pro své zdraví udržující vlastnosti a stále se používá pro své omlazující vlastnosti.* Včelí pyl je přírodní a vysoce výživný. Je vybaven širokou škálou živin a enzymů. Včelí pyl NOW ® nebyl změněn, zůstává ve své přirozené formě a nabízí optimální rovnováhu živin.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 2 kapsle
Prášek ze včelího pylu 1000 mg

Další složky:

Kapsle: hovězí želatina, kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Dávkování:

Užívejte 2 kapsle 1 až 2krát denně, nejlépe s jídlem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Může způsobit alergické reakce u osob s alergií na pyl. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-2520
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel