Swanson 5-Loxin Boswellia Serrata Extract 60 kapslí

Swanson 5-Loxin Boswellia Serrata Extract 60 kapslí
Spotřebujte do: 2023-01, 2023-04
452,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Podporuje integritu kloubu, pohyb a flexibilitu
  • Poskytuje 30% AKBA pro vynikající a spolehlivé výsledky
  • Poskytuje společnou podporu

Boswellia serrata je jednou z nejrozšířenějších a nejuznávanějších bylin pro společnou podporu. Ale stejně jako mnoho bylinných doplňků, mohou změny ve složení ovlivňovat jeho účinnost. Standardizovaný Boswellia 5-Loxin® řeší tento problém patentem připraveným prostředkem zaručeným, že bude dodávat konzistentní množství primární aktivní složky v každé vegetariánské tobolce. Vědci vědí, že boswellové kyseliny jsou zodpovědné za přínosy boswellie a mnoho doplňků dodává standardizované úrovně. Avšak jedna ze šesti boswellových kyselin je nejaktivnější. Tato frakce, nazvaná AKBA, je ve většině extraktů přítomna pouze ve dvou až třech procentech. 5-Loxin je jediným doplňkem boswellia, který poskytuje 30% AKBA pro skutečně vynikající a spolehlivé výsledky. Bylo prokázáno, že klinicky zkoumaný 5-loxin potvrzený z hlediska bezpečnosti přináší znatelné výsledky již za sedm dní. Najdete zde 5-Loxin Standardized Boswellia v některých z dnešních nejpopulárnějších (a drahých) doplňků značky drogérie. Ale proč platit vysokou cenu? Se Swanson Health Products® můžete získat stejnou vynikající podporu mobility za méně!

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
Extrakt 5-LOXIN® Boswellia serrata [standardizovaný na 30% kyselinu acetyl-11-keto-beta boswellovou (AKBA) (gumová pryskyřice)] 125 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Hnědá rýžová mouka, hypromelóza (rostlinná tobolka), stearát hořečnatý.

Dávkování:

Jako doplněk stravy si vezměte jednu zeleninovou tobolku dvakrát denně s jídlem a vodou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento nebo jakýkoli přípravek používat.

Výrobce:

Swanson Health Products P.O. Box 2803 Fargo, 58108 USA

Kód produktu
SWU770
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel