Swanson Echinacea 400 mg 100 kapslí

Swanson Echinacea 400 mg 100 kapslí
Baleni: 100 kapslí
Spotřebujte do: 2023-07
Baleni:
100 kapslí
109,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Echinacea pro podporu imunity
  • 400 mg na kapsle - dodávka 2 měsíce!
  • 1 kapsle, 3 x denně

Podporujte obranu svého těla pomocí Echinacea od Swanson Premium! Tato silná rostlina, známá také jako fialová třapatka, je plná antioxidantů! V zahradách oblasti můžete rozeznat její špičaté hlavy a fialové lístky, ale díky přirozeně se vyskytujícím polysacharidům, alkamidům a flavonoidům se už stovky let používá jako bylina zvyšující imunitu. Každá tobolka obsahuje 400 mg Echinacea. Dva měsíce dodávky.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
Echinacea purpurea Herb (letecké části) 400 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

želatina, rýžová mouka, stearát hořečnatý, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina).

Dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 1 kapsle 3 krát denně s vodou a jídlem. Omezte použití na osm po sobě následujících týdnů. Používejte pravidelně po dobu několika týdnů najednou (pro účely údržby).

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Nepoužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud máte autoimunitní stav, poraďte se s lékařem před použitím.

Výrobce:

Swanson Health Products P.O. Box 2803 Fargo, 58108 USA

Kód produktu
SW423
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel