Now Foods Červená Rýže (Red Yeast Rice) 1200 mg 60 tablet

Now Foods Červená Rýže (Red Yeast Rice) 1200 mg 60 tablet
Baleni: 60 tablet
Spotřebujte do: 2023-04
402,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

Červená kvasnicová rýže je přírodní produkt, který se používá v asijských tradičních bylincích od roku 800 nl. Kvasením červených kvasinek ( Monascus purpureus ) bílou rýží se červená kvasnicová rýže běžně používá v aplikacích vaření ke zlepšení barvy a chuti potravin. Pekingská kachna je příkladem zbarvení a chutí dodaných červenou kvasnicovou rýží. NOW ® Red Yeast Rice se vyrábí pečlivě, aby se zabránilo přítomnosti citrininu, nežádoucího vedlejšího produktu fermentačního procesu.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 tableta (% DRHP*)
Vápník (z uhličitanu vápenatého) 150 mg (19)
Červená fermentovaná rýže (Monascus purpureus) 1200 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Červená rýže, maltodextrin, kapsle: hydroxypropylcelulóza, plnidlo: mikrokrystalická celulosa, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý a vegetariánský povlak.

Dávkování:

1 tabletu 1 až 2 krát denně, nejlépe s jídlem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Produkt je určen pouze pro dospělé. Konzumace přípravku se během těhotenství a kojení nedoporučuje. Lidé, kteří užívají léky (zejména statiny) nebo kteří mají zdravotní stav, včetně anamnézy intolerance statinů nebo onemocnění jater, by se měli poradit se svým lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-3504
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel