Swanson Luteolin Complex 30 kapslí

Swanson Luteolin Complex 30 kapslí
Novinky
Spotřebujte do: 2022-11
300,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Brání proti kognitivnímu poklesu souvisejícímu s věkem
  • Pomáhá udržovat zdravou paměť a kognitivní funkce
  • Podporuje zdravou funkci mozku

Flavonoidy (nebo bioflavonoidy) jsou živiny rostlinného původu, které obsahují některé z nejběžnějších prvků v lidské stravě. Na světě existuje více než 4 000 různých flavonoidů a luteolin je jedním z nejrozšířenějších flavonoidů ze všech. Nachází se v široké škále ovoce, zeleniny a bylinek, včetně celeru, artyčoku, tymiánu, citrusových plodů a dalších. Luteolin se nyní má stát „flavonoidem budoucnosti“ díky rychle rostoucímu množství důkazů (dosud více než 2 000 publikovaných studií), které naznačují velké potenciální přínosy pro zdraví lidského mozku, kognitivní funkce a dlouhověkost.
Velká část výzkumu luteolinu naznačuje biologické přínosy tak zásadní pro lidské zdraví a pohodu, že účinky lze aplikovat na širokou škálu běžných zdravotních problémů v každé fázi života. Například funkce mitochondrií (energetické centrum každé buňky) nebo spíše jejich pokles je považován za primární příčinu stárnutí. Tato „mitochondriální teorie stárnutí“ je úzce spjata s „teorií volných radikálů“ v tom, že volné radikály jsou produkovány v buňkách funkcí mitochondrie produkující energii. Řada zpráv naznačuje, že luteolin může bránit proti mitochondriálnímu stárnutí aktivací těchto buněčných antioxidantů.
Mozek je však stále nejvíce vzrušující oblastí výzkumu luteolinu. Podle studií může luteolin pomáhat snižovat hladiny amyloidních proteinů a zároveň chránit mitochondrie před volnými radikály, což z něj činí jedinečný, mnohostranný produkt pro kognitivní výživu a podporu.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle
Luteolin 50 mg
Rutin 50 mg

Další složky:

Rýžové otruby, hypromelóza (rostlinná kapsle), palmitát vápenatý, oxid křemičitý.

Dávkování:

1 kapsle denně s vodou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Swanson Health Products P.O. Box 2803 Fargo, 58108 USA

Kód produktu
SWU835
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel