Now Foods Cholesterol Pro 120 tablet

Now Foods Cholesterol Pro 120 tablet
Novinky
Spotřebujte do: 2024-03, 2024-07
888,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Podporuje zdravou hladinu cholesterolu již v normálním rozmezí
  • S Bergamontem®

Cholesterol Pro™ je kombinací dvou jedinečných ingrediencí, které klinicky prokázaly svou schopnost pomáhat podporovat hladiny sérových lipidů již ve zdravém rozmezí.* Bergamonte® je standardizovaný polyfenolový extrakt, který může pomoci podporovat kardiovaskulární zdraví a správnou hladinu cukru v krvi. management.* Rostlinné steroly jsou také známé tím, že podporují zdravou hladinu cholesterolu již v normálním rozmezí.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 2 tablety
Bergamonte® (Citrus bergamia Risso)(polyfenolický extraktový komplex, min. 25% flavanonů, včetně melitidinu a bruteridinu) 500 mg
Borovicový fytosterolový prášek (bez sóji) 800 mg

Další složky:

Mikrokrystalická celulóza, sodná sůl kroskarmelózy, uhličitan vápenatý, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), kyselina stearová (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a vegetariánský povlak.

Dávkování:

2 tablety 2 krát denně s jídlem po dobu 30 dnů. Poté jako udržovací dávku užívejte 2 tablety denně s jídlem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem před použitím.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-3510
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel