Uložit do nákupního seznamu
Vytvořte nový nákupní seznam
Swanson Fumarát Železnatý 18 mg 60 kapslí
Spotřebujte do2026-01

Swanson Fumarát Železnatý 18 mg 60 kapslí

  • Pro každodenní doplněk železa, který tělo snadno absorbuje a používá, je fumarát železnatý vynikající volbou. Železo je jedním z nejdůležitějších minerálů v lidské výživě.
Velikost
136,00 kč
hrubý / ks.
z
Produkt je dostupný ve velmi velkém množství
Produkt je dostupný ve velmi velkém množství
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování

Doplněk stravy

  • Vysokokoncentrované železo pro podporu energie
  • Hraje zásadní roli při dodávání kyslíku do celého těla
  • Nezbytná složka v metabolismu mastných kyselin a produkci energie

Pro každodenní doplněk železa, který tělo snadno absorbuje a používá, je fumarát železnatý vynikající volbou. Železo je jedním z nejdůležitějších minerálů v lidské výživě. Jako klíčová složka hemoglobinu hraje zásadní roli v pomoci červeným krvinkám dodávat kyslík do každé buňky v těle. Je také nezbytnou součástí enzymů, které se podílejí na metabolismu mastných kyselin a produkci energie. Jakkoli je to důležité, pro mnoho lidí je stále obtížné získat dostatek železa ve své každodenní stravě. V tom mohou pomoci naše pohodlné kapsle. Obsahují fumarát železnatý, jemnou, ekonomickou formu železa s vynikající absorpcí.

Dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
Železo (z fumarátu železnatého) 18 mg (128)
* % denní referenční hodnoty příjmu

Složení:

Železo, kapsle: želatina, plnidlo: rýžová mouka, rýžové otruby.

Dávkování:

1 kapsle denně s jídlem a vodou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem před použitím. Náhodné předávkování přípravky obsahujícími železo je hlavní příčinou smrtelné otravy u dětí mladších šesti let. V případě náhodného předávkování okamžitě zavolejte lékaře nebo toxikologické středisko.

Výrobce:

Swanson Health Products P.O. Box 2803 Fargo, 58108 USA

Symbol
SW1587
Kód produktu
087614115870
Potřebuješ pomoc? Máte nějaký dotaz?Zeptejte se a my vám okamžitě odpovíme a zveřejníme ty nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Zeptejte se na produkt
Pokud pro vás výše uvedený popis nestačí, zašlete nám svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje jsou zpracovány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jejich odesláním příjímáte jeho ustanovení.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii do produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel