Doprava zdarma do Balíkovny za nákup od 1 500,00 kč
SuperBezpečnéÚz nakupování
SuperFair.Shop badge
Swanson Anti-Gas Enzyme 90 kapslí

Swanson Anti-Gas Enzyme 90 kapslí

  • Swanson Anti-Gas Enzyme je jedinečná směs přísad zastavujících plyny navržená tak, aby napomáhala trávení komplexních cukrů produkujících nadýmání, které se nacházejí v obilovinách, luštěninách a zelenině.
Velikost
265,00 kč
hrubý / ks.
Běžná cena / ks.
z
Produkt je dostupný ve velmi velkém množství
Produkt je dostupný ve velmi velkém množství
14 dny pro snadné vrácení
Bezpečné nakupování
Produkt je vyprodaný
Obdržíte od nás e-mailové upozornění, že produkt bude opět dostupný.
Údaje jsou zpracovány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jejich odesláním příjímáte jeho ustanovení.
Výše uvedené údaje se nepoužívají k zasílání newsletterů nebo jiných reklam souhlasíte pouze se zasíláním jednorázového upozornění na opětovnou dostupnost tohoto produktu.

Doplněk stravy

  • Pomáhá při mírné, občasné plynatosti a nadýmání v důsledku každodenních jídel
  • Podporuje trávení
  • Napomáhá trávení komplexních sacharidů produkujících plyn

Představujeme odpověď na mírnou, občasnou plynatost a nadýmání způsobené každodenními potravinami, které rádi jíte. Swanson Anti-Gas Enzyme je jedinečná směs přísad zastavujících plyny navržená tak, aby napomáhala trávení komplexních cukrů produkujících nadýmání, které se nacházejí v obilovinách, luštěninách a zelenině. Tajemstvím je exkluzivní enzym známý jako invertáza (beta fruktofuranosidy). V kombinaci s dalšími běžnými trávicími enzymy, jako je proteáza, amyláza a celuláza, invertáza prolomí chemické vazby, které znesnadňují trávení komplexních sacharidů. Přeměnou složitých sacharidů na jednoduché cukry tělo může snadno rozložit, Anti-Gas Enzyme pomáhá eliminovat nepohodlí a rozpaky při zažívacích potížích. S Swanson Anti-Gas Enzyme vaše oblíbená čočková polévka nikdy nechutnala tak dobře!

Dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle
Patentovaná směs enzymů: [Amyláza (z Aspergillus), Proteáza 3.0 (z Aspergillus niger), Lipáza (z Aspergillus niger), Invertáza (ze Saccharomyces cerevisiae), Celuláza (z Trichoderma longibrachiatum), Hemiceluláza (z Aspergillus niger)] 40 mg

Složení:

Patentovaná směs enzymů, plnidlo: mikrokrystalická celulóza (rostlinná), kapsle: hypromelóza (vegetariánská), maltodextrin, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (z kokosového a palmojádrového oleje).

Dávkování:

1 kapsle denne, 10–15 minut před jídlem obsahujícím potraviny produkující plyn, jako je brukvovitá zelenina, fazole a luštěniny.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem před použitím.

Výrobce:

Swanson Health Products P.O. Box 2803 Fargo, 58108 USA

Symbol
SWU527
Kód produktu
087614025278
Informace o popisu
Informace o doplňku stravy nejsou zdravotním tvrzením. Doplňky stravy nejsou určeny k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakýchkoli onemocnění.
Potřebuješ pomoc? Máte nějaký dotaz?Zeptejte se a my vám okamžitě odpovíme a zveřejníme ty nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Zeptejte se na produkt
Pokud pro vás výše uvedený popis nestačí, zašlete nám svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje jsou zpracovány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jejich odesláním příjímáte jeho ustanovení.
Napište svůj názor
Váš názor:
5/5
Přidejte vlastní fotografii do produktu:
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel