Now Foods Colostrum 500 mg 120 kapslí

Now Foods Colostrum 500 mg 120 kapslí
Spotřebujte do: 2023-02
446,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu
  • Přirozeně se vyskytující imunoglobuliny a laktoferin

Colostrum je výživná tekutina produkovaná savci jako potrava pro novorozence několik dní po narození, než začne produkce mléka. Tento potravinový doplněk získaný z hovězího masa nabízí celou řadu biologicky aktivních proteinů, včetně imunoglobulinů, laktoferinu a dalších faktorů, které podporují udržování svalové tkáně libového svalu, jakož i zdravého imunitního systému. * Vědecké studie prokázaly, že kolostrum může přispět ke zlepšení biologická dostupnost a vstřebávání živin do těla a podpora zdravé gastrointestinální funkce.

Doplněk stravy

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)
Sušené hovězí kolostrum 500 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Hypromelóza (celulózová tobolka), kyselina stearová (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a <1% MCT oleje (triglyceridy se středním řetězcem) a slunečnicový lecitin. Obsahuje mléko.

Dávkování:

Vezměte 1 kapsli 1 až 2 krát denně podle potřeby.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Nepoužívejte, pokud je laktóza netolerantní a / nebo citlivá na mléčné výrobky.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-3216
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel