Now Foods Glucomannan 575 mg 180 kapslí

Now Foods Glucomannan 575 mg 180 kapslí
Spotřebujte do: 2025-02
451,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

  • Podporuje zdravé hladiny cholesterolu již ve zdravém rozmezí
  • 575 mg - od kořene Konjac
  • Podporuje pravidelnost

Glukomannan je rozpustné vláknité vlákno pocházející z kořene konjacu ( Amorphophallus konjac ), které může přispívat k udržení pravidelnosti střev.* Glukomannan může také přispět k udržení hladin sérových lipidů již ve zdravém rozmezí.* Navíc podporou sytosti ( pocit plnosti), glukomannan může být praktickým doplňkem plánu na snížení hmotnosti, který zahrnuje zdravou výživu a cvičební program.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 3 kapsle
Glucomannan (Amorphophallus konjac)(kořen) 1725 mg

Další složky:

Hypromelóza (celulózová tobolka), hydroxypropylcelulóza, oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza a kyselina stearová (rostlinný zdroj).

Dávkování:

Užívejte 3 kapsle 1 až 2krát denně s minimálně 200 ml vody 30 - 45 minut před jídlem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-6512
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel