Now Foods Hloh (Hawthorn) 540 mg 100 kapslí

Now Foods Hloh (Hawthorn) 540 mg 100 kapslí
Spotřebujte do: 2023-11, 2024-06
178,00 kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů od nákupu bez udání důvodu

Doplněk stravy

Hawthorn Berries má dlouhou historii tradičního použití v Evropě a Severní Americe jako bylinné tonikum. Moderní vědecké studie identifikovaly řadu biologicky aktivních složek, včetně OPC (Oligomeric Procyanidins). * Bylo zjištěno, že mnoho z těchto sloučenin má silnou aktivitu vychytávání volných radikálů.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle
Hloh (Crataegus laevigata a/nebo monogyna)(ovoce) 540 mg

Další složky:

Celulóza (kapsle) a kyselina stearová (rostlinný zdroj).

Dávkování:

Užívejte 1 kapsle denně s jídlem.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / kojíte, užíváte léky (zejména léky na srdeční a krevní tlak) nebo máte-li zdravotní stav (zejména stav srdce nebo krevní tlak).

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Výrobce
Kód produktu
NF-4715
Zeptejte se o produkt
Pokud výše uvedený popis není pro Vás dostatečný, zašlete nám svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jakmile to bude možné. Údaje jsou zpracovávána podle Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že je předložíte, akceptujete její ustanovení.
Napište vaše recenze
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní fotografii produktu:
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním Více informací.
Close
pixelpixelpixelpixelpixel